Kelysh

Shitet nga: altin olluri 03 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Klysh sharri kuder per oborr dhe per klyshqi super po spo ka kush mu kujdes per ta per ket arsye pe shes klyshi 20euro kudra e madhe falas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim