Kerkoj qenin e humbur

Shitet nga: Xhevdet 03 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Me kan humbur dy zagar ne gjueti kush i gjen dhe e din ku gjinden ju lus te lajmron pason jap shperblim per ata qe i gjen per gjdo informat ne te lajmrohen ne tel 044 702214 ose ne viber +49151-52158183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim