Klysh

Shitet nga: driton luma 15 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
ai esht shume i ndegjushem dhe leshator pastertia esht ne nivel ai i do shume femiet me shum ka deshir te luaj me ta e kam te veshtir ta jap sepse e dua shume ai ka pasur edhe nje edhe nje pronar tjeter kur une kam bler at prej dikuj tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim