Miniki

Shitet nga: adi 27 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet miniki asht shtepiak asht shum i ndegjueshum dhe i paster gjdo levizje ndegjon asht shum i kulturuar 049816 585 044 446 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim