Pastor belg

Shitet nga: hhhhh 23 Jan 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pastor belg shum i mir per oborr mosha 2 vjet shum i ngushem i dasher per femijet dhe antaret e familjes arsya qe e jeki spom duhet qeni boj ndrrim me motorr bicikell pula etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim