Pikinez 7 muaj

Shitet nga: burim 01 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Pikinez i bardhe 7 muaj . Shum i mire dhe i ndegjueshem . Qmimi i diskutueshem. Mundesi ndrrimi ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim