Pikinez te perzier me Italiank

Shitet nga: Fatlum 15 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten Pikinezet te perzier me Italiank 3 meshkuj dhe dy femra.Qmimi 50 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim