QEN ME RAC VUQIAK

Shitet nga: Sadri 10 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin me rac Vuqiak është një ruasj shtëpie ai zakonish lajmërom se kush po vjen me të lehur po ashtu ai ka dëshir ta shetis 2 herë në jav dhe mund të vini ta shikoni dhe mund ta ndërrojm me ndonjë (qen tjeter apo me telefon)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim