QENI RACA CANE CORSO

Shitet nga: Dejan 31 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni 11 muajsh REXI i races CANE CORSO,
I ka te gjitha vakcinat e perfundume , ashte i ndegjushem, i mir per roje i mir per familjar dhe agresiv per te huaj.
Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim