Qen

Shitet nga: Shkelqim 24 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte nje qen shum i mir , eshte rojtes i shtepis , arsyeja pse po e largoj eshte se kam dhe nje qen tjeter dhe nuk mund tja dal ti mbaj ne shtepi te 2 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim