Qen Bub

Shitet nga: Gazmend 17 Shk 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Jon buba shum te mir dhe te ngushum dhe bukurosha doken pres blers serioz qmimi ka 50 ero jan hala tri edhe 3 muj i bajn ka ni vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim