Qen i mire

Shitet nga: xxx 31 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni usht imir dhe ishtir per mashum ne tel 049253657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim