Qen i mire

Shitet nga: xxx 01 Nën 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni u shum i mir dhe i lir per mashum ne tel 049253657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim