Qen zagar

Shitet nga: kemal 30 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zaagr 2 ngjyrsh shum i mir ndjek leupurin dhelperen dhe derrin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim