Qen

Shitet nga: Bleron Tmava 20 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pastorin gjerman
gjinija femer
22 muajshe
shum e dashtun dhe e but per antaret e familjes dhe femijet dhe shum rojse e mir per oborr ose pllac
eshte ne gjendje shum te mir shendetsore
te interesuarit per informata me te hollsishme rreth qmimit mund te na kontaktojn ne kta numra te telefonit -
044-761-723
049 -651-833
si dhe ne viber +37744761723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim