Qeni-Bubi

Shitet nga: Armend 03 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Bubi eshte 8 muaj, i ngushem dhe i ashper per te huajt, leh shum. ka te kryer vaksinat dhe hapat per parazit, eshte shum i paster
muni me shkru Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim