Qeni i Sharrit

Shitet nga: Niti 15 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qeni i Sharrit 7 muajsh.
Shum i mire dhe i ndegjueshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim