Qeni shum i mir

Shitet nga: xxx 09 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
usht shum i mir dhe ishtir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim