Shes Terrierin Rac Origjinal

Shitet nga: xxxx 03 Sht 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes Terrierin osht origjinal i garantum per gjithqka per lufta per gjueti hin naper bira per foto dhe video kontakt ne fb: https: //www.facebook.com/profile.php?id=100001825130532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim