haski urgjent

Shitet nga: qendrim 27 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shum mir dhe i ngushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim