klysh

Shitet nga: ymerli 11 Jan 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet klyshi 2 vjeqar klyshi asht shum i mir dhe ingushem poashtu edhe me dele shkon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim