klysh pitbull dhe pitbullk shiten urgjent

Shitet nga: pitbull 02 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet klyshi pitbull 1muj dhe kudra pitbullk benj ndrrim nr viber 0037745538116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim