kuder sharri loz e maqorrit

Shitet nga: toni 14 Dhj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Kudra shum emir dhe per oborr dhe per mu shtu po ikem dy te njejta per at njanen eshesum qmimi volitshem per maraklit per me shum info na kontakto edhe viber +37744436803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim