qen sharri

Shitet nga: Ardit CANI 28 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shesim qen Pastor te sharrit te treniratur gjdo dite prej moshës 2 deri 5 vjet jane në gjendje shumë të mirë shendetësore dhe me kontrollë mjeku të perhershme (të vaksinun) çmimi sipas marrveshjes.Tel:00377 44 410626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim