qen

Shitet nga: doni 04 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin e sharrit esht shum ishtir per aborr ose ndoje pllac ndaj njerzve te pa njohur shum ishtir dhe ndrrohet me najnse qe me kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim