shitet terrieri shum i mir dhe per luft

Shitet nga: toni 06 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Dhe imir per gjueti arsya e shitjes mbikqyrsi ka shku ne zvicerr per at tash shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim