terrier zagar

Shitet nga: Arap 28 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin terrier i perzier me zagar i garantum per gjueti dhe lufta me qen tjer. njek lepurin dhelper -- bukel ,kelpc, urithin ,iriqin etj e jap em garancion posedoj edhe videot per me shum thirrni ne tel 049 614 760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim