urgjent bubi

Shitet nga: ,,,, 20 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin femen i ka6 muj osht shum i mir dhe i shtir per me shum kontakto n tel 044 474 943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim