Shes gjelat brahama (amerikan)

Shitet nga: Pula 15 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes gjelat dhe pula te races Brahama light kem edhe vez per shitje per me shum info ju lutem na kontaktoni ne ka nura te telefonit 044479640 045487664 pres blerz serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim