Shotan

Shitet nga: Ismet Qeriqi 31 Jan 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shesim shotan dhe shot shtepijake e rritur me miser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim