pula

Shitet nga: selatin 22 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shiten pulat jon shum tmira per vez, per klluq dhe per mish jon te mdhaja dhe 2 gjela te mdhaj per marakli qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim