shes pulat

Shitet nga: selatin 22 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shiten pulat jon te mira per vez po ashtu edhe te mdhaja per mish dhe 2 gjela shum te mdhaj qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim