shiten pulat

Shitet nga: smajli 31 Jan 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
jom te mdhaja dhe te mira per vez qmimi sipas marrveshjes 044830512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim