shes lopen raca simental

Shitet nga: nuhi 29 Tet 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes lopen raca simental 8 muaj bars lopa eshte shume e mire dhe peshon mbi 700kg sa i perket per qumsht eshte mjaft e mire rreth 20litra qumesht i qet ne dite pres bleres serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim