270 Bicikleta

Shitet nga: Rabit 04 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
Shes 270 bicikleta ka te mdha ja dhe te vogla nuk I Ndaj qmimi I arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim