Bicikla edhe sene nga anglia

Shitet nga: leon hoxha 05 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
Shesim bicikla me shumic dhe pakic bicikletat jan nga londra edhe sende tjera nga anglia p.sh.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim