Biciklet ALBIMI BMX

Shitet nga: Ardit Kryeziu 28 Mar 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
Shes bicikleten ALBIMI BMX eshte ne gjendje te rregullt ,ka gomat e reja, bandashat i ka 20-shë. Llagerat e gumave, te pedaleve dhe te vallanit i ka te posandrruara e gatshme per me shum informata na kontaktoni ne kete numer 044-534-596 ose ne viber +37744904363
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim