Biciklet Carbon Fiber

Shitet nga: Arber 02 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
Shes bicikleten Giant Carbon Fiber ne gjendje shum te mir e paisur me ndrrusin dhe frenat Shimano si dhe kompletin e frenave te reja ne kuti
Qmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim