Biciklet

Shitet nga: xxxx 19 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
shitet bicikleta shum e mir e importuar nga gjermania o kejt nrregull frenat i bojn dyt ben ndrrimin e shpejcive dhe esht 24 tershe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim