Biciklete

Shitet nga: nikola 21 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
Struktura:
Trupi i Bicikletës 26" Alumin
Piruni i Bicikletës 26" Alumin Zoom me Amortizer
Sistemi i frenimit:
Dorza të frenave Shimano STM430R dhe STM430L
Ndërruesit e Shpejtësive:
Ndërruesi i Djathët: Shimano STM430R 9 Shpejtësi
Ndërruesi i Majt: Shimano STM430L 3 Shpejtësi

Disqet:
Disku i Parë: Shimano SMRT30
Disku i Pasëm: Shimano SMRT30

Mekanizmat:
Automati i parë:
Shimano FDM4303
Automati i Pasëm:
Shimano RDM430
Dhëmbëzori i pasëm:
Shimano CSHG309 9-Shpejtesi
Dhëmbëzori Parë: Prowheel Alumin
Boshtat:
Boshti i Parë: Prowheel Alumin

Zingjiri:
Shimano 9-11 Shpejtësi
Gomat:
26
1 garaanc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim