Goma per bicikleta

Shitet nga: x 18 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
: Biçikleta
goma per bocikleta 26. edhe 28 edhe 29 orgjinale bojm servisimin e bicikletav si dhe pjes orgjinale mos thirr viber as msn mos dergo se skam koh per seiroza veq thirr normal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim