Paisje per fitnes

Shitet nga: agron 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten ose ndrrohen 6maqina per fitnes shum pak t perdorura ..kontaktim dhe n wiber ose whatsap 049855221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim