Shitet.

Shitet nga: Burak 15 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet thesi i boksit , osht i ndertum prej dores tnjerit nmnyre profesionale.
Arsya e shitjes mos perdorimi tije. Osh i mbusht mir dhe perdorun per ambientin shtepiak per marakli tboksit.
Peshon afer 30 kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim