Ushtrime fitnesi per gjoks dhe krah -kettler-

Shitet nga: albion 22 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ushtrime fitnesi per krahe dhe gjoks eshte e mir pak e perdorer tel 044355799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim