Ushtrime per gjoks dhe shpin kittler

Shitet nga: bionii 26 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ushtrime per gjoks dhe shpin kittler eshte shum e mir. eshte pak e perdorur tel 044355799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim