Rrollera

Shitet nga: Dolind 30 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rrolera te ardhura nga gjermonia jon te reja shum pak te perdorura

Mund te kontakotni edhe e viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim