Skejtbord

Shitet nga: Donart 09 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Skejtbord po thuajse i ri , shum pak i perdorur. I sapo ardhur nga gjermania dhe eshte per akrobacione dhe shume i shpejt.Cmimi 60 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim