Snowbord 1 cop

Shitet nga: arlind 27 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes snowbord me qmim 100 euro 2 snowbord po me cop nga 50 euro 1 jan shum kualitativ dhe shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim