BILARDO DHE PINPON

Shitet nga: BILARDO DHE PINPON 17 Jan 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
SHES NJE BILARDO DHE NJE PINPON POTHUAJ SE TE REJA BILARDO 600 EURO PINPONI 190 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim