Bilardo 9 dhe Rrakitaqki 1200 euro

Shitet nga: Nazi 11 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
Shes Bilardo dhe Rrakitaqki ne gjendje te mir mund ti shihni kur te doni ju mirpres ne fshatin Torinë viber +38649182802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim